heureka

Doprava a platba


Doprava:

Dopravní poplatky, které účtujeme za doručení zásilek, jsou pečlivě stanoveny, aby odrážely náklady spojené s jednotlivými dopravními službami. Naše sazby jsou následující:

Dopravce Cena vč. DPH Poznámka
PPL 120,- Kč za každou zásilku (do 30kg)
DHL 120,- Kč za každou zásilku (nad 30kg)

 

Je však důležité upozornit, že náš systém, který se stará o sledování a účtování zásilek, není vždy stoprocentně přesný v odhadu počtu balíků. V některých případech, zejména pokud jsou v zásilce velmi těžké předměty, může dojít k navýšení dopravného. V takových situacích vás samozřejmě okamžitě informujeme o případném navýšení.

Doba doručení zásilek je v režii přepravních společností a může se lišit v závislosti na specifikách dané přepravní společnosti. Každá přepravní společnost má svá vlastní pravidla a standardy, které ovlivňují dobu doručení. Snažíme se spolupracovat s renomovanými přepravci, kteří jsou schopni poskytovat efektivní a spolehlivé doručovací služby.

Věříme v transparentnost a proto vás informujeme o předpokládané běžné době doručení, která je obvykle v rozmezí od 9:00 do 19:00 hodin. Je však důležité mít na paměti, že tato doba může být ovlivněna různými faktory, včetně provozu, povětrnostních podmínek a priorit přepravce.

Rozumíme, že pro některé zásilky může být komplikované doručení v konkrétním časovém okně. V takových případech doporučujeme kontaktovat nás před odesláním zásilky, abychom mohli poskytnout další informace o možnostech expresního doručení nebo jiných speciálních službách, které by mohly lépe vyhovět vašim potřebám.

Rádi bychom zdůraznili, že v případě, kdy zboží dorazí poškozené v důsledku přepravy, bude nutné uplatnit reklamaci písemně u přepravce nebo doručitele. Reklamace tohoto typu budou akceptovány pouze v případě, že byly formálně uplatněny.

Mějte prosím na paměti, že si vyhrazujeme plné právo na změnu způsobu dopravy podle aktuálních okolností. V tomto ohledu je nezbytné poskytnout platné telefonní číslo pro přepravce, aby bylo možné koordinovat doručení a informovat vás o aktuálním stavu.

Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení, v případě jakýchkoli nejasností nebo změn v rámci našich dodacích postupů nás kontaktujte. Jsme tu, abychom vám zajistili co nejlepší a nejpřesnější doručovací služby.

Platba:

Umožňujeme několik způsobů platby, abychom co nejvíce vyhověli vašim preferencím. Máte možnost platby hotově, bankovním převodem nebo dobírkou.

Pokud se rozhodnete pro platbu bankovním převodem, je třeba mít na paměti, že zboží bude odesláno až po připsání částky na náš bankovní účet. Pro provedení platby použijte následující údaje: číslo účtu 2800150436/2010 ve Fio Bance. Jako variabilní symbol využijte číslo Vaší objednávky, což nám usnadní identifikaci platby.

V případě platby dobírkou probíhá úhrada při samotném dodání zboží přepravní službou. K dodanému zboží bude přiložen daňový doklad (faktura) pro vaši evidenci.

V některých specifických případech si vyhrazujeme právo požadovat výslovný požadavek na osobní sjednání prodeje nebo případně uhrazení nevratné zálohy před samotným dodáním zboží. Toto opatření slouží k zajištění transparentnosti a ochraně obou stran obchodu.

Upozorňujeme, že akční nabídky a ceny zůstávají platné po celou dobu, kdy jsou zobrazeny v našem internetovém obchodě, který naleznete na adrese www.maximpneu.cz.

Záruční i pozáruční servis Navijáků a kladkostrojů

Výdejní místo Pohodlné a rychlé vyzvednutí objednávek

Tým profesionálů Bohaté zkušenosti a odbornost,

Široký sortiment Náhradních dílů a příslušenství